POTVRZENÍ

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete, že je Vám více než 18 let.

POKRAČOVAT alert bottle
×

La VIEILLE POIRE

PÁLENKA Z HRUŠEK

Jemný destilát ze zcela zralého ovoce, který po dobu 12 měsíců vyzrával v dubovém sudu. Vyznačuje se svou harmonickou, dokonalou, lehce nasládlou chutí. Má zářivou zlatavou barvu, ovocnou vůni po hruškách odrůdy William, s příjemným nádechem vůně dubového dřeva.

OBJEDNAT

Objem: 0,70 l
Alkohol: 40%
Druh: pálenka z hrušek
Katalogové číslo:
754740
vieille-poire
vieille-framboise

Objem: 0,70 l
Alkohol: 40%
Druh: pálenka z malin
Katalogové číslo:
754749

La VIEILLE FRAMBOISE

PÁLENKA Z MALIN

Nejnovější destilát z rodiny La Vielle. Zralé švýcarské maliny jsou macerovány po dobu šesti týdnů, poté jemně destilovány za použití  tradičních metod. Vzniklý mladý destilát vyzrává po dobu nejméně jednoho roku v dubových sudech. Pod neustálým dohledem sklepmistra tento ušlechtilý destilát získává svou příjemnou vůni připomínající malinový džem a jemný, chutný závěr.

OBJEDNAT

La VIEILLE CERISE

PÁLENKA Z TŘEŠNÍ - KIRSCH

Destilát z těch nejjemnějších a nejlépe vyzrálých třešní z regionu Schwarzbubenland, je po destilaci po 12-15 měsíců uložen v dubových sudech. Po vyzrání je výsledná „Eau-de-Vie“ dále zjemněna domácím likérem, který jí propůjčuje svůj jemný, sladký a vláčný charakter.

OBJEDNAT

Objem: 0,70 l
Alkohol: 40%
Druh: pálenka z třešní
Katalogové číslo:
754748
vieille-cerise
vieille-pomme

Objem: 0,70 l
Alkohol: 40%
Druh: pálenka z jablek
Katalogové číslo:
754747

La VIEILLE POMME

PÁLENKA Z JABLEK

Není větší cti pro jablka z odrůdy Gravenstein, než když je z nich vytvořena tato jemná, pečlivě destilovaná pálenka, která následně zraje po 12 měsíců v dubových soudcích. Po zrání byla pálenka zpracována podle rodinného receptu Fassbind.

OBJEDNAT
vieille-prune

Objem: 0,70 l
Alkohol: 40%
Druh: pálenka ze švestek
Katalogové číslo:
754745

La VIEILLE PRUNE

PÁLENKA ZE ŠVESTEK

Jemný švestkový destilát intenzivní ovocné, decentní vůně a chuti, která i přes zrání v dubových sudech zůstává až krásně ovocná. Pro jeho výrobu byly použity švestky z oblasti Löhr.

OBJEDNAT

La VIEILLE ABRICOT

PÁLENKA Z MERUŇEK

Tento ovocný destilát se vyrábí z naprosto vyzrálých meruněk ze staré královské odrůdy Luizet. Nejkvalitnější meruňky jsou odborně  destilované, a "Eau-de-Vie" je pak uložena v dubových sudech po dobu jednoho roku. Vieille Abricot je obzvláště ceněna pro svůj jemný nádech mandlí, jež se nádherně snoubí s vůní a chutí zralého ovoce a dubu.

OBJEDNAT

Objem: 0,70 l
Alkohol: 40%
Druh: pálenka z meruňek
Katalogové číslo:
754746
vieille-abricot